Charakteristika konstrukce na webu

Konstrukční oddělení disponuje zkušeným, kvalitním a flexibilním týmem, který tvoří konstruktéři s mnohaletou praxí v oboru. Náhradní díly, které vytváříme, se vyznačují bezchybnou funkcí, stoprocentní spolehlivostí a maximální jednoduchostí, která snižuje náklady na výrobu.

Konstruktéři při své práci používají osvědčený licencovaný CAD software SOLIDWORKS. Jde o uznávaný a profesionální program, ve kterém lze vytvořit vysoce kvalitní a přesné konstrukční návrhy jednotlivých součástí i celých strojů. Software SOLIDWORKS je používán odborníky v řadě průmyslových odvětví.

Činnosti konstrukčního oddělení

1. Tvorba technické dokumentace

Naše konstrukční oddělení bez problémů vytváří a zpracovává 2D technickou dokumentaci za pomoci nejnovějšího 3D CAD softwaru SOLIDWORKS. 3D modely nám umožňují pružně reagovat na případné změny v zadání. Výsledná technická dokumentace splňuje technické standardy a zaručuje tak našim klientům širokou a jednoduchou aplikovatelnost

 

2. 3D skenování

handyscan3d

Naše konstrukční oddělení se také provádí 3D skenování. Pro 3D skenování používáme vysoce výkonný 7-mi laserový 3D skener Handy SCAN 700 od firmy Creaform.

 

3. Reverzní inženýrství

staen soubor

Naše konstrukční oddělení se mimo jiné zabývá i náročnou problematikou v oblastech reverzního inženýrství a bezkontaktní digitalizace, použitím 3D skeneru . Pro zpracování naskenovaných dat a tvorbu 3D modelu používají licencovaný CAD software pro reverzní inženýrství Geomagic Design X, který je speciálně navržen pro konverzi 3D naskenovaných dat do CAD modelů.

 

4. Velkoformátový tisk

Naše konstrukční oddělení provádí i velkoformátový tisk, na multifunkční inkoustové tiskárně HP Desigenjet T2500PS HPGL2. s tiskem, skenováním a kopírováním ve formátu A0-size. Rozlišení tisku až 2400 x 1200 dpi.

5. Vstupní a výstupní kontrola

Naše konstrukční oddělení zajišťuje vstupní a výstupní kontrolu. Veškeré díly dodávané externími dodavateli podléhají dvoufázové „vstupní a výstupní“ komplexní, přísné a bezchybné kontrole, každému jednotlivému dílu je vytvořen kontrolní protokol. Pro kontrolu používáme schválené a kalibrované měřidla.