Speciální výrobky

Naše firma je schopna dodávat díly v celém spektru strojírenské výroby.

Rozměrový náčrt B-900-KOZ001

Postupem času se však vytvořily jisté hlavní směry, kterým se věnujeme prioritně. Na prvním místě stojí dodávky náhradních dílů pro drtiče, třídiče a jiné stroje v oblasti kamenolomů, štěrkoven a pískoven. Tady hlavně patří čelisti pro čelisťové drtiče, kužely, pláště, těsnící kroužky, atd. pro kuželové drtiče, odrazové lišty (rotorové i statorové) a otěruvzdorné desky pro vyložení odrazových drtičů. Zde patří i dodávky článků, rolen a turasů pro řetězy korečkových rypadel.

Celkový seznam dílů pro tyto stroje je velmi obsáhlý a díly, které v současné době nedodáváme, jsme schopni na požadavek zákazníka velmi rychle zavést do výroby.

Na druhém místě stojí dodávky náhradních dílů pro různé důlní stroje jako jsou například hřebla, vodící žlaby, řetězové bubny, atd. pro dopravníky, také stůl nakládacího mechanizmu, desky pásů, čepy, vodítka, atd. pro razící a dobývací kombajny. Mimo tyto dodávky jsme schopni zajistit dodávku celých těchto strojů včetně jejich servisu nebo renovace.

Na dalším místě jsou dodávky modelových zařízení pro ruční i strojní formování, které jsme schopni dodávat od výkresu přes technologický postup výroby až po konečné zpracování. Jsme schopni dodávat jak ruční tak i strojní modelová zařízení.

V neposlední řadě jsme schopni dodávat i vrtací korunky u nichž provedení závisí jen na přáních zákazníka. Dále dodáváme i různé díly k vrtacím kladivům jako jsou například speciální bronzové vložky, které se musí díky svým tvarům vyrábět na CNC strojích a protahovačkách.